Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Wielkie Zajączkowo - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grudziądz

Grudziądz(Wielkie Zajączkowo + 8 km)

220 000 zł46,30 m² 4 751,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Grudziądz super promocja mieszkanie na sprzedaż W dobrej lokalizacji. Machdom invest nieruchomosci   tel.   Prezentujemy na sprzedaż w super cenie mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Kwidzyn(Wielkie Zajączkowo + 24 km)

365 000 zł52,70 m² 6 926 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie na sprzedaż lokal mieszkalny położony przy ulicy Polnej w Kwidzynie. Nieruchomość znajduje się na parterze i ma powierzchnię 52,7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Piastowskie,Kwidzyn(Wielkie Zajączkowo + 24 km)

440 000 zł46,29 m² 9 505,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Tylko w Keller Williams! Szukasz mieszkania, które nie wymaga absolutnie żadnych nakładów finansowych? Chcesz uniknąć stresu związanego z remontem i rosnącymi cenami materiałów? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Tarpno,Grudziądz(Wielkie Zajączkowo + 8 km)

129 000 zł50,20 m² 2 569,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tarpno - mamy zaszczyt zaoferować Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 50,20m2 położone na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Braterstwa Narodów

Kwidzyn(Wielkie Zajączkowo + 24 km)

280 000 zł32,41 m² 8 639,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie do sprzedania ciepłe i bardzo oszczędne, jedno pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,41 m2 przy ulicy Braterstwa Narodów w Kwidzynie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Sportowców

Mniszek,Grudziądz(Wielkie Zajączkowo + 8 km)

175 000 zł36,58 m² 4 784,03 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska - mieszkanie z ogromnym potencjałem przy Alei Sportowców Na sprzedaż oferujemy komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kalinkowa

Kopernika,Grudziądz(Wielkie Zajączkowo + 8 km)

559 493 zł69,33 m² 8 070 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim - Grudziądz, ul. Kalinkowa 84 Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę nowoczesnych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kalinkowa

Kopernika,Grudziądz(Wielkie Zajączkowo + 8 km)

399 000 zł60,41 m² 6 604,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Grudziądz, os. Kopernika, ul. Kalinkowa 13. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,41 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokal posiada funkcjonalny, dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Grupa

Grupa(Wielkie Zajączkowo + 10 km)

279 000 zł56,10 m² 4 973,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta sprzedaży mieszkania Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu - bez stresu, remontów i dodatkowych kosztów - ta oferta jest.